Vaše ohlasy, to je to, co nás nejvíc nabíjí a těší a motivuje do další práce. Moc vám za ně děkujeme.  Napište nám, jak jste s kosmetikou spokojení, a které vlastnosti jsou pro Vás důležité. Vaše názory nám umožňují produkty stále zdokonalovat. "Nejlepší mýdla, která jsem kdy měla. Vyhovují mi po všech stránkách.

Mějte krásné, pohodové svátky a vyrábějte stále mýdla, protože jsou úžasná."""Děkuji a jsem velice mile překvapena opravdu profesionálním balením, bezva mýdlama a taky gratis dárečkem. Komunikace, dodání, balení, mýdla - vše vynikající, doporučuji. Přeji hezký den."

 "Jsou krásná. Je to nádherné umělecké dílo, ješte to voní a jsou příjemná na omak.Když jsem je včera vybalila, tak to byla nádherná atmosféra. Udělalo mi to moc dobře, přendavat mýdla, vonět je, dívat se na ně a přemýšlet, komu které dám."


"Solné mýdlo s jogurtem a růžovým jílem: "Úžasné mýdlo, používám ho na odličování obličeje, a druhé mám pro mimi na oblast plenek :) Nejsou po něm žádné opruzeniny, prostě paráda."


"Ráda bych poděkovala za perfektně zabalenou zásilku - provoněla nám kuchyni už v okamžiku rozbalení.Jsme do Vašich mýdel zamilovaní!  ;)"

"To tymiánovo-citronové mýdlo jsem si opravdu zamilovala, voní nádherně."
Jsme členy evropského Cechu řemeslných výrobců mýdel a kosmetiky. Ten sdružuje výrobce, jejichž produkty jsou vyráběny v souladu s legislativou EU a jednotlivých států.

kde nakoupit

eshop

o nás

oběr novinek

 © nikko b. | Bára Mikulášová