+420 603 140 093

V ČEM JSME UNIKÁTNÍ?

Sale

Přes 2500 zákaznických recenzí, přes 60 produktů
10 DŮVODŮ, PROČ SI OBLÍBÍTE NAŠI KOSMETIKU

JSME PRO TY, KDO MILUJÍ ŽIVOT, DOTYKY, VŮNĚ A NEVŠEDNÍ ZÁŽITKY

JSME SPECIALISTI NA JEMNÁ MÝDLA A FUNKČNÍ PRODUKTY PRO BĚŽNÉ DNY I DO TVRDÝCH PODMÍNEK

1) Naši kosmetiku vyvíjí lékařka. Je šetrná, funkční, vyrobená se znalostí lidského těla i možných problémů.

Při vyvíjení produktů využívám znalosti chemie i lidského těla. Jako lékařka mám ráda exaktní přístup a zároveň používám svou intuici a zkušenost. Výsledkem jsou šetrné výrobky, které pečují i o citlivou pokožku.

2) Získali jsme přes 2500 pozitivních zákaznických recenzí. Kvalitní produkty se propagují samy.

Ceníme si toho, že nejvíce zákazníků jsme za ty roky získali na základě osobního doporučení. Zákazníci se často vrací, a kupují naši kosmetiku i jako dárky pro své blízké a známé.

3) Naše kosmetika je hlavně praktická. Šup s ní do kabelky/batohu, a zvládnete běžný den i náročné výzvy.

Naším cílem jsou maximálně funkční a praktické výrobky, které využije každý. U nás najdete vše pro váš běžný den. Řešíme časté problémy, které si už možná ani neuvědomujete. Dlouhodobě vysušenou pokožku z práce a sportu, obličej v mrazu, záděry či tvrdé paty. Máme rádi víceúčelové produkty.

4) Mytí těla je nejdůležitější a my máme kompletní sortiment. Zamilujte si mýdlo a vaše pokožka to ocení.

Pokud bych měla mít jen jeden kosmetický výrobek, pak je to jednoznačně mýdlo. Je neprávem podceňované. Přitom úplně úžasné. Kvalitní čištění je totiž základ péče o pokožku, a často úplně stačí. Vyzkoušejte! Naše mýdla jsou zároveň i voňavým potěšením pro duši, prostě ideální dárek. Vyrábíme kompletní řadu produktů pro mytí a čištění všeho, od vlasů až po paty. Protože to je nejdůležitější.

5) Naše vize? Víceúčelové produkty, které si tak oblíbíte, že se stanou vašimi parťáky.

Nechceme valit na trh nekonečno různých výrobků. Myslíme si, že není nutné používat tunu kosmetiky, ale stačí mít pár oblíbených kousků. Naše srdcovka jsou víceúčelové produkty. Pro ty největší minimalisty tu máme mýdlo. Případně v kombinaci s Horalem nebo Rest Barem.

6) Kvalita za rozumnou cenu. Máme radost, když si můžete naše produkty pravidelně dopřát.

Ceny naší kosmetiky jsou vyšší hlavně z důvodu ruční práce, ale i prémiových ingrediencí. Naším cílem je udržet ceny relativně nízké vzhledem ke kvalitě a vlastnostem produktů. Nechceme totiž, aby naše výrobky byly jen výjimečnou péčí nebo skončily vystavené na poličce. Často slýcháme, že naše mýdla jsou příliš krásná na to, aby se používala. My naopak říkáme, že krásné věci se mají používat především. Vždyť jsme tu jen na chvíli a život za to stojí!

7) Žádnou omáčku a zázraky u nás nehledejte. Nic neskrýváme a o produktech informujeme pravdivě.

Víme, že každému vyhovuje něco jiného a neexistuje ideální řešení. Spousta složek může způsobit alergii či podráždění. A to i složky přírodní. Nabízíme kosmetiku, ne léčiva. Čekejte zlepšení pokožky či vlasů, ne léčbu nemocí nebo vnitřních příčin.

8) Obaly máme jednoduché. Jsou spotřební a vyhodí se. Krabičky ze 100% recyklátu, maximálně ekologické.

Obaly vybíráme tak, aby byly praktické, ochránily výrobek, ale aby vám nebylo líto je vyhodit. Kde to jde, používáme papírové obaly. Naše krabičky jsou vyrobené v České Republice. Většina je ze 100% recyklátu. Je to ten nejekologičtější papír na trhu. Prodáváme ale i bez obalu. Mýdla Vám přijdou zabalená jen v papírovém pytlíčku s číslem šarže a expirací.

9) Suroviny přednostně z Česka a Evropy. Bez palmového oleje. Pečující kosmetika převážně veganská.

Přemýšlíme o původu surovin a dopadu na prostředí, tak aby to dávalo smysl. Všechny naše produkty jsou bez palmového oleje. Pečující kosmetiku máme většinou veganskou. Do mýdel používáme české biosádlo, které je lokální, spotřebováváme tak přebytky farmy, a mýdlům dodává skvělé vlastnosti. Spolupracujeme s místními dodavateli a farmáři. Kde to jde, používáme suroviny z ČR a Evropy.

10) Nabízíme vám to nejlepší, co umíme vyrobit. Sami naši kosmetiku používáme.

Vyvíjíme produkty, které na trhu postrádáme, anebo máme pocit, že umíme vyvinout kvalitní a v něčem lepší alternativu. Často dostáváme tipy na novinky od zákazníků. Vyvíjíme složitější vícesložkové produkty, které si doma nevyrobíte. Každá surovina má svojí jasnou funkci. Dohromady tvoří nejdokonalejší produkt, jaký umíme vyrobit. Ladíme nejen účinek, ale i jemnost, hebkost, pocit na kůži. Vývoj trvá někdy až 2 roky.

Shopping cart (0)

The cart is empty